Matka Boża Fatimska wzywa do nawrócenia

 • Termin
  Godz. rozpoczęcia: 18:00; zakończenia: 14:00
 • Prowadzący rekolekcje: Ks. Krzysztof Czapla – dyrektor Sekretariatu Fatimskiego przy Sanktuarium Fatimskim na Krzeptówkach w Zakopanem, rekolekcjonista, spowiednik
  Dla kogo?: Dorośli, Osoby konsekrowane, Dla osób dorosłych, pragnących zgłębić przesłanie Matki Bożej z Fatimy oraz dowiedzieć się, jak odnieść je do czasów obecnych i jak wypełniać w każdym
  Płeć: Dla kobiet i mężczyzn
  Wiek od: 20
  Temat(y): Maryjne, Modlitewne, Weekendy rekolekcyjne
  Duchowość: Maryjna
  Noclegi: Łóżko z pościelą
  Posiłki: Śniadanie, Obiad, Kolacja
  Odpłatność: Płatne od: 300zl, do: 340zl,
 • Lokal rekolekcyjny: Dom rekolekcyjny
  Miejsce rekolekcji: Dom rekolekcyjny *Księżówka*
  Miejscowość: Zakopane
  Kod pocztowy: 34-500
  Adres: Al. Przewodników Tatrzańskich 2
  Województwo: Małopolskie
  Kraj: Polska
  182015133
 • Organizator rekolekcji i jego wszystkie wpisy: rekolekje
maryja
Znajduje się w: Rekolekcje klasyczne
Data aktualizacji: 30-07-2020. Wizyt: 112
Opis:

Orędzie Fatimskie znane jest na całym świecie. Maryja wzywa nas do codziennego odmawiania różańca, do zadośćuczynienia Bogu za nasze grzechy, do pokuty i nawrócenia. Mimo częstych rekolekcji, homilii oraz wykładów, nasza wiedza na temat Fatimy i jej przesłania jest niewielka, wciąż rodzą się w nas nowe pytania. Osoba Matki Bożej, choć przez Polaków z serca czczona, jest nadal mało znana. Dlatego powinniśmy korzystać z każdej okazji, by poznawać Maryję coraz lepiej.

Ksiądz Czapla opowie o objawieniach Matki Bożej w Fatimie, wytłumaczy problematykę objawień maryjnych w Kościele oraz zabierze uczestników do Sanktuarium na Krzeptówkach na uroczystości pierwszej soboty miesiąca.

Adoracja Najświętszego Sakramentu indywidualna oraz grupowa. Konferencje, dużo modlitwy wspólnotowej i indywidualnej, teksty i czas do indywidualnej medytacji, spowiedź. Codzienna Eucharystia, możliwość spowiedzi oraz rozmów indywidualnych z Księdzem Rekolekcjonistą.

Wpis Matka Boża Fatimska wzywa do nawrócenia nie ma jeszcze recenzji. Napisz pierwszą!
-