Rekolekcje biblijne – Jak być dobrym katolikiem w dobie zwątpienia i zagubienia?

 • Termin
  Godz. rozpoczęcia: 16.30; zakończenia: 14.00
 • Prowadzący rekolekcje: ks. dr Jacek Stefański
  Płeć: Dla kobiet i mężczyzn
  Duchowość: Kolbiańska, Maryjna, Św. Jana Pawła II
 • Miejsce rekolekcji: Wigierski Areopag Nowej Ewangelizaji
  Miejscowość: Wigry
  Kod pocztowy: 16-412
  Adres: Wigry 11
  Województwo: Podlaskie
  Kraj: Polska
  87 566 2499
Znajduje się w: Rekolekcje klasyczne
Data aktualizacji: 06-09-2021. Wizyt: 451
Opis:

Jak być dobrym katolikiem w dobie zwątpienia i zagubienia? Na to pytanie będziemy szukali odpowiedzi w Liście do Hebrajczyków. Skupiając się na wybranych fragmentach tej Księgi odkryjemy niezawodne narzędzia, które pomogą nam lepiej przeżyć swoją codzienność i dobrze się przygotować na wszystko, co nas czeka. Nikt z nas nie zna swojej przyszłości, natomiast zna ją Pan Bóg. To On powierzył nas swojej Niepokalanej Matce, abyśmy mogli lepiej zaczerpnąć z mądrości słowa Bożego i uzbroić się w łaskę Bożą w Kościele, który jest Domem Bożym i naszym. Czas przebywania w rekolekcyjnej atmosferze w Wigrach pragniemy uczynić przestrzenią, którą Pan posłuży się, aby utwierdzić nas w wierze i nadziei.

Rekolekcje prowadzi ks. dr Jacek Stefański, urodzony w Izraelu, kapłan diecezji ełckiej, biblista, były wieloletni seminaryjny ojciec duchowny kleryków oraz wykładowca Pisma świętego i języka hebrajskiego. Obecnie posługuje jako kierownik duchowy i zajmuje się formacją rekolekcyjną oraz biblijną w pokamedulskim klasztorze i Wigierskim Areopagu Nowej Ewangelizacji.

Wpis Rekolekcje biblijne – Jak być dobrym katolikiem w dobie zwątpienia i zagubienia? nie ma jeszcze recenzji. Napisz pierwszą!
-