Rekolekcje dla rodziców po stracie dziecka

 • Termin
  Godz. rozpoczęcia: 18.00; zakończenia: 14.00
 • Płeć: Dla kobiet i mężczyzn
  Noclegi: Łóżko z pościelą
  Posiłki: Śniadanie, Obiad, Kolacja
  Odpłatność: Płatne
 • Miejscowość: Skrzatusz
  Kod pocztowy: 64-930
  Adres: ul. Katarzyny Kadrzyckiej 4, Skrzatusz
  Województwo: Wielkopolskie
  Kraj: Polska
4e0f213305c7c829a26ab91454cd6ac8
Znajduje się w: Rekolekcje klasyczne
Data aktualizacji: 19-10-2021. Wizyt: 167
Opis:

Rekolekcje pod hasłem: "Powstać z martwych" adresowane są do rodziców, którzy stracili dziecko lub kilkoro dzieci w różnych okolicznościach: w wyniku poronienia, martwego urodzenia, wypadku, choroby, samobójstwa, czy zabójstwa.

- Takie doświadczenie zupełnie zmienia życie rodziców i domaga się szczególnej delikatności i szacunku - przekonują organizatorzy rekolekcji. Zauważając jednocześnie, że rodzice ci często są pozostawieni sami sobie z tą tragedią. A niektórzy z nich w tym cierpieniu tracą sens życia, wiarę i relacje, a pytanie "dlaczego?" dręczy ich codziennie.

Te rekolekcje organizowane są dla nich po to, by mogli wspólnie z innymi rodzicami po stracie, przeżyć żałobę, porozmawiać, podzielić się swoim bólem. To czas na modlitwę, rozmowy z psychologami i kapłanami.

Początek rekolekcji w piątek (19 listopada) o 17.00, a zakończenie w niedzielę o 14.00. W programie Msza św., konferencje, spotkania z psychologiem oraz kapłanem, rozmowy z innymi rodzicami po stracie dziecka. Na rekolekcje mogą przyjechać małżonkowie oraz osoby indywidualne. Mogą się na nie zgłaszać rodzice z całej Polski, będący na różnym etapie żałoby.

Rekolekcje organizowane są przez Duszpasterstwo Rodzin Diecezji Koszalińsko- Kołobrzeskiej. Duszpasterzem jest o. Piotr Włodyga, benedyktyn, a w grupie rekolekcyjnej także rodzice po stracie dziecka, psychologowie i księża.

Zapisy już ruszyły. Można się zgłaszać pod numerem telefonu 696 918 401 lub 501 211 002 lub mailowo na adres: rekolekcje.stratadziecka@gmail.com

Wpis Rekolekcje dla rodziców po stracie dziecka nie ma jeszcze recenzji. Napisz pierwszą!
-