Tydzień postu wg św. Hildegardy z Bingen (Elżbieta Ruman) - rekolekcje z dietą oczyszczającą

 • Termin
  Godz. rozpoczęcia: 14:00; zakończenia: 13:00
 • Prowadzący rekolekcje: Elżbieta Ruman
  Dla kogo?: Dorośli, Studenci, Nauczyciele, Wykładowcy, Bezrobotni, Pracujący, Przedsiębiorcy, biznesmeni, Osoby konsekrowane, Animatorzy wspólnot, Członkowie wspólnot, Samotni, Poszukujący męża / żony, Narzeczeni, Rodzice, Małżeństwa, Małżeństwa bezdzietne, Małżeństwa w kryzysie, Pary niesakramentalne, Rozwodnicy, Wdowcy i wdowy, Chorzy, Z depresją, Z niepełnosprawnością, Przeżywający stratę, Uzależnieni, AA, Współuzależnieni, DDA
  Płeć: Dla kobiet i mężczyzn
  Wiek od: 16 do: 150
  Temat(y): Z dietą oczyszczającą
  Duchowość: , św. Hildegarda
  Udogodnienia: Osoby na wózku
  Noclegi: Łóżko z pościelą
  Posiłki: Śniadanie, Obiad, Kolacja
  Odpłatność: Płatne od: 1420zl, do: 1620zl,
  Max ilość uczestników: 50
 • Lokal rekolekcyjny: Dom rekolekcyjny
  Miejsce rekolekcji: Centrum Misji Afrykańskich
  Miejscowość: Zaborów
  Kod pocztowy: 05-083
  Adres: Warszawska 826
  Województwo: Mazowieckie
  Kraj: Polska
  22 35 04 735
hildegarda-1
Znajduje się w: Rekolekcje klasyczne
Data aktualizacji: 29-10-2021. Wizyt: 136
Opis:

Już 28 listopada 2022 rozpoczynamy w naszym ośrodku kolejną edycję niesamowitego postu św. Hildegardy!

W czasie tygodniowego turnusu będziecie Państwo mogli nie tylko zasilić swoje "duchowe akumulatory", ale także poznać w teorii i, co ważne w praktyce, oczyszczający i antynowotworowy post według św. Hildegardy.

Post prowadzi pani Elżbieta Ruman - dziennikarka, autorka książek, teolog, założycielka Centrum św. Hildegardy w Józefowie. Konsultacje lekarskie będą odbywać się u pani doktor Małgorzaty Stępińskiej - lekarza medycyny, anestezjologa, certyfikowanego specjalista medycyny hildegardowej.

Post według świętej Hildegardy to dieta odkwaszająca, antynowotworowa, z której uczestnicy korzystają przez tydzień.
Dieta oparta jest na niezwykłych wskazaniach świętej Hildegardy z Bingen.
Trzy posiłki w ciągu dnia oparte są na leczniczym orkiszu w postaci kasz, kluseczek i wywarów, z dodatkiem ekologicznych warzyw i owoców. Każdy orkiszowy posiłek zawiera również cenne hildegardowe zioła : galgant i bertram oraz inne wspomagające oczyszczanie organizmy składniki. Dieta pozbawiona jest białek zwierzęcych i tłuszczów. Pomiędzy posiłkami uczestnicy korzystają z napojów ziołowych, i niektórych przekąsek: np. migdałów. Dieta nie powoduje uczucia głodu – a jednak w wyjątkowy i skuteczny sposób poprawia stan organizmu.

Centrum Misji Afrykańskich dysponuje częścią rekreacyjno – sportową, gdzie dodatkowo można skorzystać z terapii indywidualnej z fizjoterapeutą, sauny, łaźni parowej, „słonecznej łąki”, tężni oraz strefy cardio, co znakomicie wspomaga oczyszczanie organizmu. Oferta za dodatkową opłatą.

W czasie trwania postu w naszym Centrum będzie możliwość uczestniczenia w codziennej Mszy świętej oraz skorzystania z sakramentu pojednania.

Koszt tygodniowego postu św. Hildegardy:
 1620 zł – pokój jednoosobowy
 1420 zł – pokój dwuosobowy

Zapisy:
Tel. +48 22 35 04 735
Mob. + 48 532 689 496
E-mail: rekolekcje@sma.pl

Zapraszamy!

Wpis Tydzień postu wg św. Hildegardy z Bingen (Elżbieta Ruman) - rekolekcje z dietą oczyszczającą nie ma jeszcze recenzji. Napisz pierwszą!
-