Rekolekcje uzdrowienia wewnętrznego i odnowy wiary w ciszy

 • Termin
 • Prowadzący rekolekcje: Ojciec Anthony Saji, VC
  Dla kogo?: , Zapaszamy wszystkich: osoby świeckie, konsekrowane, starszych i młodszych. Jesteśmy otwartą wspólnotą rekolekcyjną.
  Płeć: Dla kobiet i mężczyzn
  Temat(y): Ewangelizacyjne, Kryzys wiary, Przebaczenie, Rozeznania duchowego, Uzdrowienie wewnętrzne, Uwielbienie, W ciszy, wyciszenie, Życie duchowe, uzdrowienie wewnętrzne, umocnienie wiary
  Duchowość: , św. Wincenty a Paulo
  Noclegi: Łóżko z pościelą
  Posiłki: Śniadanie, Obiad, Kolacja
  Odpłatność: Płatne od: 780zl, do: 930zl, Zaliczka: 110zl
  Max ilość uczestników: 50
 • Lokal rekolekcyjny: Dom rekolekcyjny
  Miejsce rekolekcji: Dom rekolekcyjny księży Pallotynów
  Miejscowość: Otwock
  Adres: Żeromskiego 6
  Województwo: Mazowieckie
  Kraj: Polska
  692123518
wiadectwa-od-2023
Znajduje się w: Rekolekcje klasyczne
Data aktualizacji: 05-01-2024. Wizyt: 692
Opis:

„Usłyszeć, zobaczyć, doświadczyć i dać świadectwo Jezusowi” to tytuł rekolekcji, a jednocześnie odpowiedź na pytanie dlaczego warto się wybrać i otworzyć serce przed Panem Bogiem, który kocha, pozwala się spotkać, uzdrawia i umacnia.

Jeśli przeżywasz życiowe trudności, potrzebujesz uzdrowienia, nie rozumiesz spowiedzi, albo po prostu potrzebujesz odnowić swoja więź z Panem Bogiem….to daj się zaprosić do miejsca gdzie „..ci, co zaufali Panu, odzyskują siły, otrzymują skrzydła jak orły: biegną bez zmęczenia…” Iz 40,31

Zapraszamy wszystkich – osoby świeckie, konsekrowane, starszych i młodszych. Jesteśmy otwartą wspólnota rekolekcyjną. Co roku gościmy uczestników powracających i zupełnie nowych z całej Polski. Istnieje możliwość udziału eksternistycznego bez zakwaterowania. Rekolekcje są tłumaczone na żywo z języka angielskiego na polski. Zapraszamy również obcokrajowców!

Zachętą moga być świadectwa dostępne do pobrania i na https://ojciecbill.pl/swiadectwa/, a tu przytaczamy kilka urywków z ubiegłego roku: 

"Takie rekolekcje wiele mi dały. Odeszło ode mnie napięcie, lek i niepokój. Dostałem wiele światła. Słowo Boże zaczęło mnie uzdrawiać. Zaczął się proces. Zostało mi pokazane wiele kłamstw w które uwierzyłem i zostaje z nich uwolniony. Znika napięcie, pojawia się radość, pokój, opada maska. Dziękuję Bogu, ojcu Antoniemu i ekipie"

 

"Tyle było rekolekcji, tyle kazan a teraz uderzenie w serce, jego resuscytację, te ktore wydawało sie zamrzeć, ktore nie potrafiło juz unieść wszystkiego cierpienia. Każde słowo z katechezy esencjonalne, pełne, głębokie a jednocześnie lekkie, pełne miłosierdzia."

 

Wpis Rekolekcje uzdrowienia wewnętrznego i odnowy wiary w ciszy nie ma jeszcze recenzji. Napisz pierwszą!
-