Rekolekcje pokoju o budowaniu relacji z ludźmi * Być dla innych jak Maryja*

 • Termin
  Godz. rozpoczęcia: 17.00; zakończenia: 13.00
 • Prowadzący rekolekcje: Ks. Janusz Kumala MIC
  Dla kogo?: Dorośli
  Płeć: Dla kobiet i mężczyzn
  Temat(y): Formacja duchowa, Maryjne
  Duchowość: Maryjna
  Noclegi: Łóżko z pościelą
  Posiłki: Śniadanie, Obiad, Kolacja
  Odpłatność: Płatne od: 210zl,
 • Lokal rekolekcyjny: Dom pielgrzyma
  Miejsce rekolekcji: Dom Pielgrzyma ARKA Sanktuarium Matki Bożej Licheńskiej
  Miejscowość: Licheń Stary
  Kod pocztowy: 62-563
  Adres: Klasztorna 4
  Województwo: Wielkopolskie
  Kraj: Polska
  667444122
rekolekcje-do-mediow-8
Znajduje się w: Rekolekcje klasyczne
Data aktualizacji: 09-01-2024. Wizyt: 433
Opis:

Jedną z najtrudniejszych rzeczy w życiu jest umiejętność tworzenia dobrych, przyjaznych relacji z ludźmi – nieraz nawet w najbliższej rodzinie i w sąsiedztwie. Jak poradzić sobie z negatywnymi emocjami, obojętnością, niechęcią, złością, egoizmem i zazdrością, by lepiej nam się żyło? Zapraszamy na rekolekcje pokoju.

Od Maryi nauczysz się Jej sposobu odniesienia do ludzi: Jej łagodności, wyrozumiałości, przebaczenia, wrażliwości i roztropności w patrzeniu na każdego człowieka. Kontemplując życie Maryi, od Niej nauczysz się, że można cieszyć się dobrymi wzajemnymi relacjami i że można pokochać każdego człowieka. Odkryjesz, że istniejesz, ponieważ ktoś cię kocha.

Rekolekcje maryjne to cykl konferencji duchowych, czas na liturgię Mszy Świętej, na modlitwę, adorację Najświętszego Sakramentu oraz chwile wytchnienia pośród zieleni licheńskiego sanktuarium. Będzie możliwość rozmowy z rekolekcjonistą.

-----------------------------------

Całkowity koszt udziału w rekolekcjach jednej osoby wynosi 210 zł. Opłata obejmuje zakwaterowanie w pokojach 4-osobowych (z łazienką) oraz wyżywienie. Jest możliwość zakwaterowania w pokojach 1-, 2- lub 3-osobowych (ograniczona liczba). Informacji o kosztach zakwaterowania w wybranym pokoju udzielamy przy zgłoszeniu telefonicznym.

Wpis Rekolekcje pokoju o budowaniu relacji z ludźmi * Być dla innych jak Maryja* nie ma jeszcze recenzji. Napisz pierwszą!
-