Rekolekcje (Lectio Divina) uzdrowienia duchowego *Maryja i Bartymeusz. Jak odzyskać wzrok serca?*

 • Termin
  Godz. rozpoczęcia: 17.00; zakończenia: 13.00
 • Prowadzący rekolekcje: Ks. Janusz Kumala MIC
  Dla kogo?: Dorośli
  Płeć: Dla kobiet i mężczyzn
  Temat(y): Biblijne (Lectio Divina)
  Noclegi: Łóżko z pościelą
  Posiłki: Śniadanie, Obiad, Kolacja
  Odpłatność: Płatne od: 210zl,
 • Lokal rekolekcyjny: Dom pielgrzyma
  Miejsce rekolekcji: Dom Pielgrzyma ARKA Sanktuarium Matki Bożej Licheńskiej
  Miejscowość: Licheń Stary
  Kod pocztowy: 62-563
  Adres: Klasztorna 4
  Województwo: Wielkopolskie
  Kraj: Polska
  667444122
 • Słowa kluczowe: uzdrowienie duchowe
rekolekcje-do-mediow-9
Znajduje się w: Rekolekcje klasyczne
Data aktualizacji: 09-01-2024. Wizyt: 381
Opis:

A Jezus przemówił do niego: «Co chcesz, abym ci uczynił?». Powiedział Mu niewidomy: «Rabbuni, żebym przejrzał» (Mk 10,51). I natychmiast został uzdrowiony. I poszedł za Jezusem „drogą” wiary.

«Co chcesz, abym ci uczynił?» – i Ciebie, Bartymeuszu współczesnego świata, pyta o to Jezus. Czy pozwolisz, aby i Ciebie uzdrowił? Czy ufasz Jego mocy? Czy wierzysz, że tylko dzięki światłu łaski Bożej możesz bez lęku pewnie kroczyć przez świat? Jaki będzie kres twej wędrówki, skoro poruszasz się jako ślepiec? 

A Jezus przemówił – rekolekcje Lectio Divina to modlitwa słowem Bożym: czytanie, medytacja, modlitwa i kontemplacja, by ostatecznie dać Jezusowi odpowiedź: uzdrów mnie, bym przejrzał i poszedł za Tobą, za Twoim głosem. Czy słyszysz? On już teraz przemawia w głębi Twojego serca! Nie umiesz słuchać? W szkole Maryi nauczysz się słuchać słowa Bożego. To właśnie Maryja poprowadzi Cię drogą uzdrowienia.

Przyjedź. Zostaw swój płaszcz, jak Bartymeusz. Jezus Cię woła. Zapraszamy.    

-------------------------------------

Całkowity koszt udziału w rekolekcjach jednej osoby wynosi 210 zł. Opłata obejmuje zakwaterowanie w pokojach 4-osobowych (z łazienką) oraz wyżywienie. Jest możliwość zakwaterowania w pokojach 1-, 2- lub 3-osobowych (ograniczona liczba). Informacji o kosztach zakwaterowania w wybranym pokoju udzielamy przy zgłoszeniu telefonicznym.

Wpis Rekolekcje (Lectio Divina) uzdrowienia duchowego *Maryja i Bartymeusz. Jak odzyskać wzrok serca?* nie ma jeszcze recenzji. Napisz pierwszą!
-