Rekolekcje dla małżeństw (z odnowieniem przyrzeczeń małżeńskich) *W szkole Maryi i Józefa – iść razem przez życie*

rekolekcje-do-mediow-10
Znajduje się w: Rekolekcje klasyczne
Data aktualizacji: 09-01-2024. Wizyt: 388
Opis:

Razem – jak Maryja i Józef zjednoczeni obecnością Boga pośród Nich. Oto wzór świętego małżeństwa, do którego zostali wezwani wszyscy sakramentalni małżonkowie.

Kochacie się? – to piękne. Ale jaką miłością? Z jakiego źródła czerpiecie moc miłowania? Co was jednoczy? Świat zapomniał, czym jest małżeństwo i gdzie tkwi jego istota. Nie wystarczy żyć obok siebie, żeby być razem. W szkole Maryi i Józefa, do której zapraszamy wszystkich małżonków, nauczycie się iść przez życie razem z Jezusem. Przekonacie się, jak cudowna może być to wędrówka – niekoniecznie łatwa, lecz jakże piękna, bo jaśniejąca blaskiem Chrystusowej miłości.

Do uczestnictwa zapraszamy młodych małżonków i tych z wieloletnim stażem. Każdy moment jest dobry, by ponownie chwycić się za dłonie, odnowić przyrzeczenia małżeńskie i dalej pójść razem – razem z Jezusem, którego gdzieś w codzienności życia małżeńskiego może zagubiliśmy.

Rekolekcje maryjne to cykl konferencji duchowych, czas na liturgię Mszy Świętej, na modlitwę, adorację Najświętszego Sakramentu oraz chwile wytchnienia pośród zieleni licheńskiego sanktuarium. Będzie możliwość rozmowy z rekolekcjonistą.

--------------------------------------

Całkowity koszt udziału w rekolekcjach jednej osoby wynosi 290 zł (małżeństwo 580 zł). Opłata obejmuje zakwaterowanie w pokojach 2-osobowych (z łazienką) oraz wyżywienie. 

 

 

Wpis Rekolekcje dla małżeństw (z odnowieniem przyrzeczeń małżeńskich) *W szkole Maryi i Józefa – iść razem przez życie* nie ma jeszcze recenzji. Napisz pierwszą!
-