Rekolekcje różańcowe dla osób odpowiedzialnych za wspólnoty Żywego Różańca w parafiach *Szkoła Zelatorów Żywego Różańca*

rekolekcje-do-mediow-13
Znajduje się w: Rekolekcje klasyczne
Data aktualizacji: 09-01-2024. Wizyt: 263
Opis:

Różaniec jest ulubioną modlitwą milionów katolików. Wielu z nich należy do parafialnych wspólnot Żywego Różańca, a opiekują się nimi zelatorzy. To właśnie do nich przede wszystkim skierowane są rekolekcje, choć chętnie zapraszamy i członków wspólnot. Cykl katechez, wspólna modlitwa różańcowa, Msza św., adoracja Najświętszego Sakramentu będą umocnieniem i pogłębieniem duchowości maryjnej w oparciu o tajemnice różańcowe. Dzielenie się doświadczeniem z prowadzenia grup zainspiruje do nowych sposobów działania, które ubogacą opiekę nad różańcowymi wspólnotami.

Zachęcamy, byście wsłuchali się w apel św. Jana Pawła II i przyjęli zaproszenie do udziału w rekolekcjach:

Różaniec – skarb, który trzeba odkryć. Modlitwa tak łatwa, a jednocześnie tak bogata, naprawdę zasługuje, by wspólnota chrześcijańska ponownie ją odkryła. Weźcie znów ufnie do rąk koronkę różańca, odkrywając ją na nowo w świetle Pisma Świętego, w harmonii z liturgią, w kontekście codziennego życia. Oby ten mój apel nie popadł w zapomnienie niewysłuchany! (św. Jan Paweł II, List apostolski o różańcu świętym, 16 X 2002 r.)

-----------------------------------

Całkowity koszt udziału w rekolekcjach jednej osoby wynosi 210 zł. Opłata obejmuje zakwaterowanie w pokojach 4-osobowych (z łazienką) oraz wyżywienie. Jest możliwość zakwaterowania w pokojach 1-, 2- lub 3-osobowych (ograniczona liczba). Informacji o kosztach zakwaterowania w wybranym pokoju udzielamy przy zgłoszeniu telefonicznym.

 

Wpis Rekolekcje różańcowe dla osób odpowiedzialnych za wspólnoty Żywego Różańca w parafiach *Szkoła Zelatorów Żywego Różańca* nie ma jeszcze recenzji. Napisz pierwszą!
-