Rekolekcje przygotowujące do spowiedzi generalnej

 • Termin
  Godz. rozpoczęcia: 10:00; zakończenia: 16:00
 • Dla kogo?: Dorośli
  Płeć: Dla kobiet i mężczyzn
  Temat(y): Przebaczenie, Uzdrowienie wewnętrzne
 • Lokal rekolekcyjny: Dom rekolekcyjny
  Miejsce rekolekcji: Klasztor Karmelitów Bosych
  Miejscowość: Krzeszowice, Czerna k. Krakowa
  Kod pocztowy: 32-065
  Adres: Czerna 79
  Województwo: Małopolskie
  Kraj: Polska
  516902508
droga-do-wolnosci
Znajduje się w: Rekolekcje klasyczne
Data aktualizacji: 10-04-2024. Wizyt: 565
Opis:

ZMIANA TERMINU NA RZECZ POKOI JEDNOOSOBOWYCH!

ILOŚĆ MIEJSC OGRANICZONA (max. 15 osób)

ZAPISY TYLKO DO 15 CZERWCA

 

 • Co to jest spowiedź generalna?

To zwyczajny sakrament pokuty i pojednania, jaki jest praktykowany w Kościele, z tą różnicą, że rachunek sumienia obejmuje dłuższy okres czasu, niekiedy całe życie. Dlatego też spowiedź generalna może trwać kilkadziesiąt minut, a nawet kilka godzin.

 • Czym są rekolekcje przygotowujące do spowiedzi generalnej?

To cykl konferencji, modlitw i nabożeństw, które pomagają dobrze się do takiej spowiedzi przygotować. Co więcej – podczas tych rekolekcji jest możliwość taką spowiedź odbyć. Rekolekcje odbywają się w gronie zamkniętym (10-20 osób), gdzie panuje atmosfera modlitwy i dyskrecji, a prowadzący jest „na wyciągnięcie ręki”.

Spowiedź z natury jest trudnym i delikatnym doświadczeniem, i wymaga szczególnego traktowania. Spowiedź generalna nie powinna odbyć się "z marszu"; dlatego chcemy każdemu uczestnikowi zapewnić komfort i odpowiedni czas na to niebywałe doświadczenie Bożego miłosierdzia.

 • W programie:

Piękne, głębokie, osobiste spotkanie z Bogiem, drugim człowiekiem i samą/samym sobą. Odbędzie się to poprzez codzienną Eucharystię, konferencje, nabożeństwa, spowiedź generalną, modlitwę o uzdrowienie i uwolnienie. Istnieje także możliwość przyjęcia szkaplerza. Dokładny plan rekolekcji udostępniamy indywidualnie.

 • Mmiejsce:

Rekolekcje odbędą się w Domu Rekolekcyjnym Karmelitów Bosych w Czernak k. Krakowa.

 • Nocleg i wyżywienie:

Rekolekcje obejmują trzy noclegi w pokojach 1-osobowych z łazienkami i z pełnym wyżywieniem. Przez cały czas trwania rekolekcji będzie dostępna kawiarenka, czyli miejsce spotkań i rozmów przy kawie i herbacie.

 • Cena: 

Całkowity koszt rekolekcji to 840 zł. Pierwotnie przewidziane rekolekcje pięciodniowe (cztery noclegi) zostały skrócone, aby nie zmieniając ceny zapewnić uczestnikom pokoje jednoosobowe. To daje większy komfort w przeżywaniu rekolekcji. ZAPRASZAMY!

Wpis Rekolekcje przygotowujące do spowiedzi generalnej nie ma jeszcze recenzji. Napisz pierwszą!
-