Stowarzyszenie Przystań M.

Płeć: mężczyzna,
Status: osoba świecka
Funkcja: Organizator
Miejscowość: 04-941 Warszawa
Województwo: Mazowieckie
Kraj: Polska
501-289-869
PM_logo
Znajduje się w: Organizatorzy rekolekcji
Data aktualizacji: 14-05-2017. Wizyt: 4588
Kilka słów o mnie:

Stowarzyszenie Przystań M otwiera się dla osób, które szukają wsparcia terapeutycznego i duchowego,chcą pracować nad relacjami ze sobą i z ludźmi oraz odbudować lub rozwijać swoje życie wewnętrzne.

 

Oferujemy warsztaty terapeutyczne i inne zajęcia wzmacniające nas w sercu i myślach, przy realizacji których nigdy nie brakuje opieki duchowej - dla tych, którzy jej pragną.

 

Nikomu nie narzucamy żadnego światopoglądu, staramy się jedynie z pomocą wysokiej klasy specjalistów pomagać bezpiecznie mierzyć z tym, co nas boli lub przeszkadza akceptować siebie i innych.

 

Pracujemy nad stworzeniem programu opartego na idei psychoduchowości. Jest to naszym zdaniem najskuteczniejsza forma pomocy osobom zranionym i cierpiącym w ich dążeniu do odzyskania sensu i radości życia, do odkrycia pełni człowieczeństwa. Czasami psychoterapia może kończyć się ślepą uliczką, często intensywnie prowadzone praktyki duchowe ujawniają konieczność podjęcia psychoterapii. Wierzymy, że połączenie w jednym miejscu i czasie wysiłków osób duchownych i profesjonalnych działań psychoterapeutów będzie niezwykle owocne w owym procesie pomagania.

-