Przyjaciel rekolekcji

Płeć: mężczyzna,
Status: osoba świecka
Funkcja: Organizator
Miejscowość: 45-100 Opole
Województwo: Opolskie
Kraj: Polska
2007-08-2615-06-12b
Znajduje się w: Organizatorzy rekolekcji
Data aktualizacji: 10-01-2022. Wizyt: 4806
Kilka słów o mnie:

Szczęść Boże!

Wiele zawdzięczam spotkaniom rekolekcyjnym, dzięki którym doświadczam Wszechmocy Boga i Jego umocnienia w chorobie, z którą się zmagam - zanik mięśni.. Dawniej wydawało mi się, że nic dobrego w życiu mnie nie czeka...

Dopiero doświadczenie Żywego Boga, dało mi siłę, abym przełamał bariery, które były we mnie i bym otworzył się na ludzi, z którymi się spotykam.

Niejednokrotnie słyszę od nich, że już samo bycie ze mną jest formą rekolekcji. Także poprzez pryzmat mojej niepełnosprawności, towarzyszące mi osoby inaczej widzą swoje życie, odkrywają jak wiele kryje się w nich dobra, piękna i niezwykłych możliwości.

Dotychczas moje świadectwo życia przekazywałem poprzez różne publikacje. Wydałem m.in. książeczki: "Docenić chwilę..." i "Być dla siebie Słońcem i Kwiatem".

Pomyślałem jednak, że wirtualny przekaz, nie zastąpi żywego kontaktu, w którym równie Ty możesz uczestniczyć w tym, o czym piszę.

Dlatego zrodził się we mnie pomysł swego rodzaju rekolekcji, które polegałyby na dzieleniu wspólnych przeżyć np. podczas spotkań.

Może zainteesuje Cię taka forma poznawania Boga, drugiego człowieka i samego siebie?

Zapraszam do kontaktu - Jacek

-