Marek i Adriana Zaremba

Płeć: mężczyzna,
Status: osoba świecka
Funkcja: Organizator
Miejscowość: 34-530 BUKOWINA TATRZAŃSKA
Województwo: Małopolskie
Kraj: Polska
883 353 005
Znajduje się w: Organizatorzy rekolekcji
Data aktualizacji: 07-03-2020. Wizyt: 2398
Kilka słów o mnie:

Rekolekcje DOBRY JAK CHLEB, połączone z gotowaniem, pieczeniem domowego chleba oraz postem i żywieniem według św. Hildegardy, to droga do odnowy kultury stołu i postu na co dzień. To droga do uzdrowienia wewnętrznego i poszukiwanie sytości w Bogu, który przychodzi podczas Mszy Świętej pod płaszczem chleba w Eucharystii i pragnie wypełniać nasze serca pokarmem nieśmiertelności.

Każdy kto wpatruje się właściwie w Tajemnicę Ostatniej Wieczerzy dostrzega, że prawdziwa płodność człowieka pochodzi wyłącznie z życia wewnętrznego, a prawdziwa sytość pochodzi z ducha, a nie z brzucha. Trudno to jednak czasem doświadczyć kiedy nasze ciało i umysł są obciążone stresem i nadmiarem przetworzonego jedzenia.

Postna kuchnia orkiszowo warzywna, połączona z tradycyjnymi potrawami z kuchni św. Hildegardy oraz pachnącym chlebem orkiszowym, będzie więc doskonałym czasem na rekolekcje w stylu Agapa jak w początkach chrześcijaństwa!
Zapraszamy do uczestnictwa w tym niezwykłym projekcie ukierunkowanym na Ducha i ciało. Czas rekolekcji to czas modlitwy, odpoczynku, wspólnego gotowania. Ciekawe konferencje i forum dietetyczne nadadzą nowej jakości życiu, które zaczyna się po zakończeniu rekolekcji. Zapraszamy serdecznie
Marek i Adriana Zaremba

-