ORGANIZATOR AKTYWNEGO WYPOCZYNKU SUN SPORT JOLANTA WALAS-ZDUNEK

Płeć: kobieta,
Status: osoba świecka
Funkcja: Organizator
Miejscowość: 62-800 KALISZ
Województwo: Wielkopolskie
Kraj: Polska
664 720 861
Znajduje się w: Organizatorzy rekolekcji
Data aktualizacji: 04-09-2020. Wizyt: 1975
Kilka słów o mnie:

We współpracy z kaliską parafią organizujemy kolejne edycje rekolekcji NIEBO JEST W NAS. W ramach programu odbywają się konferencje z doświadczonym rekolekcjonistą, spowiedź, rozmowy indywidualne z rekolekcjonistą, modlitwa wstawiennicza,Msze Św., a ponadto realizujemy program sportowo-rekreacyjny (kajakarstwo,gokarty,hulajnogi,eurojumping, łucznictwo,baloniada,gry i zabawy integracyjne,dla najmłodszych program animacyjny).

DLA KOGO: dla dorosłych, rodzin z dziećmi oraz młodzieży w grupach zorganizowanych. Dla każdego, kto chciałby wziąć udział w takim spotkaniu. Tu możesz nabrać sił Ty i Twoja rodzina. Tutaj możesz nawiązać nowe relacje i zawrzeć prawdziwe przyjaźnie. Dla rodziców wyjeżdżających z dziećmi, proponujemy opiekę podczas konferencji dla ich pociech, a dodatkowo dla wszystkich chętnych program sportowo-rekreacyjny. Przestrzeń, jezioro, bezpieczeństwo, cisza to wszystko czego możesz zaznać tutaj Ty i Twoi najbliżsi.

ORGANIZATOR: Wspólnota Magnificat z siedzibą w kaliskiej parafii św. Matki Teresy z Kalkuty, Organizator Aktywnego Wypoczynku Sun Sport wraz z opiekunem ks. Włodzimierzem Guzikiem.

MIEJSCE: Ośrodek Michasiówka położony jest nad przepięknym i krystalicznie czystym jeziorem Powidzkim w Giewartowie (40 km od Konina i 85 km od Poznania). Ośrodek jest ogrodzony, posiada bezpośredni dostęp do wody (130 m linii brzegowej), własną plażę, pomost, położony jest w zatoce, gdzie woda jest płytsza (do 1,20 m) i cieplejsza niż na otwartym jeziorze. Mieszkamy w ładnie wykończonych domkach drewnianych lub murowanych z pełnym węzłem sanitarnym oraz w pokojach zlokalizowanych na piętrze drewnianej, klimatycznej stołówki. Teren ośrodka jest bardzo zadbany, a piękna zieleń i wspaniałe kwiaty wypielęgnowane i dopieszczone :).

 

-