Centrum Zdrowia Rybaki

Płeć: mężczyzna,
Status: osoba duchowna
Funkcja: Organizator
Miejscowość: 11-034 Rybaki
Województwo: Warmińsko-mazurskie
Kraj: Polska
531321170
140
Znajduje się w: Organizatorzy rekolekcji
Data aktualizacji: 03-08-2018. Wizyt: 2644
Kilka słów o mnie:

Proszę przyjąć serdeczne pozdrowienie z Ośrodka Caritas Archidiecezji Warmińskiej w Rybakach, w którym prowadzimy rekolekcje, łączące formację duchową z możliwością skorzystania z zabiegów leczniczych i rehabilitacyjnych w Centrum Zdrowia Rybaki.

Rekolekcje w warunkach Ośrodka położonego na półwyspie Jeziora Łańskiego, które przyciągało w te miejsca ks. Karola Wojtyłę – św. Jana Pawła II, to czas wyciszenia, pogłębienia relacji z Jezusem Chrystusem, doświadczenia uzdrowienia i odnowy życia duchowego. Program rekolekcji zakłada codzienne Msze św. z kazaniem, dwie konferencje każdego dnia, wspólne modlitwy brewiarzowe, adorację Najświętszego Sakramentu i Apel Jasnogórski.

Jednocześnie dla osób borykających się z chorobą, niepełnoprawnością lub przemęczeniem fizycznym Ośrodek ze swoim zapleczem oferuje zabiegi lecznicze i rehabilitacyjne. Po przyjeździe lekarz specjalista określi program leczenia i rehabilitacji, umożliwiając dostęp do szerokiej bazy zabiegowej. Codziennie w godzinach przedpołudniowych do obiadu będzie istniała możliwość korzystania z profesjonalnych zabiegów fizjoterapeutycznych i rehabilitacyjnych.

Więcej informacji na temat rekolekcji  z turnusem leczniczo-rehabilitacyjnym można znaleźć na stronie centrumzdrowiarybaki.pl

-